Hakkımızda

2013 yılında A2 Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunu kurmak üzere; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına değer katmak, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve toplumda bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık. 01/08/2013 tarihinde kurum açma işlemleri bittikten sonra Türkiye' de bir ilki gerçekleştirerek tek motosiklet eğitimi ve ehliyeti veren kurum olduk. (Diğer sınıflarda ehliyet verilmemektedir) Bilinçli toplum, bilinçli sürcüler ilkemize uygun olarak tüm sürücülere ve sürücü adaylarına hizmet vermeye başladık. Bugün memnunlukla görmekteyiz ki, tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz. Uzman kadromuzla iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ederiz.

Kerim AVCI
Kurucu


A2 sürücü kursu Ankara

MEB sertifikalı eğitmenler eşliğinde trafiğe kapalı alanda Özel A2 Sürücü Kursu'nun araçlarıyla; motosikletle tanışma, ilk hareket, büyük ve küçük slalom, daire, fren derslerinden oluşur.

Motosiklet Eğitimi Ankara

Eğitim süresince kask dizlik, dirseklik, eldiven gibi araç ve eğitim materyalleri Özel A2 Sürücü Kursu tarafından karşılanmaktadır. Özel A2 Kursunda alacağınız teorik ve pratik derslerden oluşan eğitimler sonucunda motorunuzu akan trafikte rahat ve güvenli kullanabilecek hem de karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda neler yapacağınızı bileceksiniz.

A2 teorik ve pratik ders
“Eksik ekipman ile asla motosiklet kullanmayın”